Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza/ Lokalny Katalog Firm - z myślą o polskich Samorządach

Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza/ Lokalny Katalog Firm - z myślą o polskich Samorządach

owg

Nowoczesny i precyzyjny Lokalny Katalog Firm - narzędzie, które gromadzi aktualne dane kontaktowe i rejestrowe firm, organizacji oraz instytucji prowadzących swoją działalność na terenie danej Gminy.

KATALOG FIRM DLA GMINY MIASTO BRZEZINY dostępny pod poniższym linkiem:

www.owg.pl/katalog-firm/brzeziny-miasto

Narzędzie jest bezpłatne i ogólnodostępne, a jego celem ma być szybkie pozyskiwanie informacji na temat wybranej usługi lub produktu o zasięgu lokalnym.

Co wyróżnia Lokalny Katalog Firm:

- Unikalność w skali kraju - Katalog to pierwsze w Polsce, spersonalizowane narzędzie, dedykowane konkretnej gminie oraz jej mieszkańcom;
- Kompletność - informacje gromadzone w Katalogu są syntetyczne i dokładne;
- Aktualność - dane firm, organizacji oraz instytucji dostępne w Katalogu są na bieżąco uzupełniane i analizowane;
- Wiarygodność - wszystkie dane pozyskane zostały z oficjalnych rejestrów;

Katalog powstał w ramach największej ogólnopolskiej wyszukiwarki www.owg.pl jako uzupełnienie i rozszerzenie oficjalnych danych firm, o informacje typowo marketingowe. Jest ukłonem w kierunku Samorządu i potrzeb jego mieszkańców.

Mamy szczerą nadzieję, że przekazując Państwu spersonalizowany Lokalny Katalog Firm, przysłużymy się Gminie i jej mieszkańcom i w znaczący sposób poprawimy możliwość wyszukiwania lokalnych firm, organizacji lub instytucji, a także konkretnych usług oraz produktów.

Z poważaniem,
Zespół OWG
tel. 13 43 76 322
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.owg.pl
ul. Składowa 9, 38-400 Krosno