Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej - nabór wniosków

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej - nabór wniosków

W związku z możliwością uzyskania przez Gminę Brzeziny dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej, tj. siatki, sznurki do owijania balotów, opakowania po nawozach oraz typu big bag, Wójt Gminy Brzeziny informuje, że zainteresowani uzyskaniem pomocy rolnicy zobowiązani są dostarczyć do Urzędu Gminy Brzeziny do 10 marca 2023 r. wypełniony druk poniższej deklaracji.

Wzory deklaracji dostępne są do pobrania także w budynku Urzędu Gminy Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16A.