„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego.

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy? Twoja firma ucierpiała z powodu Covid-19? A może potrzebujesz środków na założenie działalności?

Skorzystaj z bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców, na których poznasz m.in. ofertę dotacji, pożyczek, bonów rozwojowych, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przestawią przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Każdy uczestnik otrzyma materiały, które będą prezentowane podczas wydarzenia.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Do wyboru są trzy formy rejestracji: formularz poniżej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, nazwa firmy oraz miejsce spotkania. Harmonogram oraz formularz rejestracji dostępne na stronie: www.larr.pl/spotkania-informacyjne-2021