Szanowni Mieszkańcy.

 

W związku z trwającymi pracami projektowymi przedsięwzięć służących przebudowie i rozbudowie układu komunikacyjnego naszego kraju, w tym wyznaczenie korytarzy, w których będą usytuowane nowe inwestycje kolejowe i drogowe związane z projektem Centralnego Portu Komunikacyjnego w ramach ogłoszonych konsultacji społecznych zachęcamy do zgłaszania uwag i wniosków do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" - w terminie od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. włącznie.

 

Projekt zakłada kilka wariantów inwestycji kolejowych i drogowych, z których dla naszej gminy najważniejszym, bezpośrednio projektowanym na terenie naszej jednostki jest korytarz kolejowy ciągu nr 9 linii kolejowej nr 85 - odcinek Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Widzew.

ciag 9 linia 85 arkusz 3 z 8

ciag 9 linia 85 arkusz 3 z 8

 

Cig 9 linia 85 legenda

Cig 9 linia 85 legenda

 

W ramach konsultacji społecznych uwagi i wnioski do dokumentu przedstawione w załączonym formularzu można przekazać w następujący sposób:


1. wysyłając formularz na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. wysyłając formularz na adres pocztowy Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa – z dopiskiem „Konsultacje SSL”
3. składając formularz bezpośrednio w miejscu udostępniania dokumentu (tj. w siedzibie Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa) w dni robocze, w godzinach 9.00 – 15.00.

Dostępny jest również formularz on-line do zgłaszania uwag przebiegów korytarzy linii kolejowych , który można bezpośrednio wypełnić i złożyć elektronicznie.