IX Halowy Turniej Gminnej Ligi Piłki Nożnej

13 stycznia odbył się IX Halowy Turniej Gminnej Ligi Piłki NoĹźnej o Puchar Wójta Gminy Brzeziny. Do rozgrywek przystąpiło 6 druĹźyn – 5 z gminy Brzeziny i jedna z gminy Dmosin. Większość zawodników stanowili straĹźacy ochotnicy, którzy wykazali się dużą sprawnością fizyczną, co dobrze świadczy o gminnych jednostkach OSP. Jak na zaprzyjaĹşnionych druhów przystało, turniej odbywał się w miłej, spokojnej atmosferze w duchu rywalizacji sportowej.

Po rozegranych spotkaniach poszczególne druĹźyny zajęły następujące miejsca: 1 - Eufeminów, 2 - OSP Ząbki, 3 - Polik I, 4 - Polik II, 5 - Witkowice, 6 - Grzmiąca. Puchary i nagrody ufundowane przez wójt gminy Brzeziny Barbarę Hojnacką wręczył sportowcom przewodniczący Rady Gminy Marek Kolasa wraz z Krzysztofem Jadczakiem, któremu władze gminy  dziękują za pomoc w zorganizowaniu zawodów. Władze gminy dziękują takĹźe zawodnikom za udział w turniejach w gminie Brzeziny, dzięki czemu kultywowane są lokalne tradycje sportowe.