Projekt "Szkoła nowych możliwości w Bogdance" - Rekrutacja

Projekt "Szkoła Nowych Możliwości w Bogdance" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Rekrutacja

Gmina Brzeziny w związku z realizacją projektu "Szkoła Nowych Możliwości w Bogdance" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, w ramach Priorytetu XI Edukacja Kwalifikacje Umiejętności, Działania X.1 Wysoka jakość edukacji, Poddziałania X.1.2 Kształcenie ogólne, w ramach zadania Realizacja kół zainteresowań oraz zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy i edukacyjnym oraz właściwych postaw/umiejętności z zakresu języka angielskiego, matematyki i przedsiębiorczości dla uczniów SP w Bogdance w roku szkolnym 2017/2018, ogłasza nabór do zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów klas I oraz w ramach zadania Realizacja terapii logopedycznej oraz zajęć dydaktyczno- wyrównawczych z języka polskiego w ramach indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym młodszym i niepełnosprawnym z SP w Bogdance w roku szkolnym 2017/2018 do zajęć wyrównawczych z języka polskiego dla uczniów klas I.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy zapewnione mają pomoce dydaktyczne oraz odpowiedni do każdych zajęć sprzęt dydaktyczny zakupiony w ramach projektu w pierwszym roku jego realizacji. Projekt zapewnia odwóz po zajęciach do domów.

Zastosowane będą poszczególne kryteria rekrutacji: formalne- status uczniów szkoły, zamieszkanie na terenie woj. łódzkiego, nieuczestniczenie w danych zajęciach poza szkołą, ocena końcowa z adekwatnego przedmiotu, orzeczenie/opinia poradni lub wychowawcy dla ucznia kl. IV-VI/ uczniów klasy I i IV do zajęć terapii logopedycznej oraz zajęć dydaktyczno- wyrównawczych z języka polskiego w ramach indywidualizacji pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym uczniami młodszymi i niepełnosprawnymi.

Wójt Gminy Brzeziny informuje, iż rekrutacja trwa w okresie od dnia 1 sierpnia 2017 roku - do dnia 14 września 2017 roku. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach, proszone są o złożenie Karty Zgłoszeniowej w siedzibie Szkoły Podstawowej w Bogdance.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej www.gminabrzeziny.pl w zakładce Projekty Europejskie - Projekt "Szkoła Nowych Możliwości w Bogdance" oraz w siedzibie Szkoły Podstawowej w Bogdance.

Do pobrania: