Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Brzeziny

Informacja dla osób, które zadeklarowały udział w projekcie związanym z montaĹźem odnawialnych Ĺşródeł energii

Urząd Marszałkowski w Łodzi ogłosił konkurs dla naboru wniosków o dofinansowanie

projektów w ramach Osi Priorytetowej IV Gospodarka Niskoemisyjna Poddziałanie IV.1.2.

Odnawialne Ĺşródła energii w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Łódzkiego na lata 2014-2020.

Ogłoszony konkurs daje Gminie Brzeziny moĹźliwość wnioskowania o środki unijne na

zrealizowanie inwestycji obejmującej wykonanie instalacji odnawialnych Ĺşródeł energii dla

mieszkańców, którzy zadeklarowali chęć udziału w projekcie.

Mając powyĹźsze na uwadze informujemy Państwa o moĹźliwości wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 22 lipca 2016 r. (piątek) o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brzeziny.

Jednocześnie informujemy, Ĺźe na stronie internetowej Gminy Brzeziny znajdują się do pobrania dokumenty, których wypełnienie i złoĹźenie w siedzibie Urzędu Gminy Brzeziny staje się niezbędne i wymagalne, aby wziąć udział w projekcie.

Takimi dokumentami są:

- deklaracja zgłoszeniowa do udziału w projekcie – dofinansowanie zakupu i montaĹźu instalacji

z zakresu odnawialnych Ĺşródeł energii - do pobrania,

- załącznik nr 1 do deklaracji zgłoszeniowej do udziału w projekcie - do pobrania,

- umowa użyczenia części nieruchomości (budynku mieszkalnego) dla potrzeb realizacji projektu - do pobrania.

Druki dostępne są równieĹź w siedzibie Urzędu - pok. 1.13.

Urząd Gminy Brzeziny oczekuje na złoĹźenie dokumentów w nieprzekraczalnym terminie

do dnia 27 lipca 2016 r.

Deklaracje zgłoszeniowe wraz z załącznikiem i umową uĹźyczenia będą podstawą do skierowania do Państwa upowaĹźnionych pracowników w celu zebrania danych technicznych niezbędnych dla opracowania dokumentacji projektowej dla potrzeb zakupu i montaĹźu na nieruchomości instalacji solarnych.

Z uwagi na fakt, Ĺźe w ogłoszonym konkursie termin składania wniosków został wyznaczony juĹź na dzień 26 sierpnia 2016 r. i trwa jedynie do dnia 2 września 2016 r. to dla opracowania dokumentacji technicznej, jak równieĹź dokumentacji aplikacyjnej o środki pozostaje niewiele czasu.

Liczymy na sprawną reakcję z Państwa strony, moĹźliwie szybkie i rzetelne wypełnienie niezbędnych dokumentów i złoĹźenie ich w terminie do dnia 27 lipca 2016 r. w siedzibie Gminy.

Brzeziny, 18.07.2016 r.

Do pobrania: