Spotkanie opłatkowe w Zalesiu

W dniu 17 stycznia w świetlicy środowiskowej w Bogdance odbyło się spotkanie opłatkowe, na którym byli obecni mieszkańcy sołectwa Zalesie oraz zaproszeni goście, a wśród nich m.in. Wójt Brabara Hojnacka, przewodniczący Rady Gminy Marek Kolasa, sekretarz Radzisław Kamiński, radny Paweł Zybała oraz o. proboszcz Konstanty Ciaranek, który przewodniczył wspólnej modlitwie.

Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Pani ElĹźbiety Ołubek, która jest nie tylko przewodniczącą KGW Zalesie, ale równieĹź pełni funkcję radnej. Uczniowe Szkoły Podstawowej w Bogdance zadbali o wigilijny nastrój wystawiając "Opowieść wigilijną" scenkę, która została przygotowana pod kierunkiem Anny Jasińskiej oraz Bartosza Pająka. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych, wigilijnych potraw.