Sukces tenisistek z Przecławia

Dziewczęca druĹźyna tenisa stołowego z Przecławia zajęła III miejsce w zawodach regionalnych.

Droga do tego sukcesu wiodła przez międzyszkolne zawody tenisa stołowego zorganizowane w Rogowie przez Szkolny Związek Sportowy. Uczennice Gimnazjum Gminy Brzeziny z siedzibą w Przecławiu zajęły tu pierwsze miejsce, pokonując Gimnazjum z Rogowa oraz JeĹźowa. Wygrywając w powiecie wśród dziewcząt oraz zajmując drugie miejsce wśród chłopców, Przecław reprezentował powiat w finale regionu, który odbył się w Moszczenicy. Chłopcom nie udało się wyjść ze swojej grupy, natomiast dziewczyny zajęły drugie miejsce w swojej grupie, pokonując szkołę z Lubochni i Ĺťarnowa. W półfinale gimnazjalistki uległy rówieśniczkom z Gorzkowic, ale w grze o 3. miejsce pewnie wygrały z uczennicami z Tomaszowa Mazowieckiego. Gimnazjum w Przecławiu reprezentowały Monika Burtka, Roksana Szczepaniak, Łukasz Galant i Michał Goli, a ich opiekunem był nauczyciel wychowania fizycznego Artur Szklarek.