Spotkanie opłatkowe w Poliku

Prężnie działające Koło Gospodyń Wiejskich w Poliku, jak co roku zorganizowało tradycyjne spotkanie opłatkowe. Kultywując tradycję w organizację uroczystości włączyli się również strażacy z OSP Polik. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez organizatorów Pana Piotra Kaczmarka, który pelni funkcję Prezesa OSP i radnego oraz Panią Bogusławę Mospinek przewodniczącą KGW w Poliku. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wójt Barabra Hojnacka, Przewodniczący Marek Kolasa, sekretarz Radzisław Kamiński, zastępca Komendanta PSP Dariusz Guzek oraz ks.dziekan Bogumił Walczak.

W spotkaniu brali udział nie tylko mieszkańcy Polika, ale również mieszkańcy sąsiednich miejscowości. Spotkanie zakończyło się zabawą taneczną. Następnego dnia odbyła się choinka dla dzieci, na której Święty Mikołaj rozdał 49 paczek. To nie jest koniec imprez i spotkań na ten rok. W lutym odbędzie się zebranie sprawozdawcze, w marcu obchodzony będzie Dzień Kobiet, a w maju planowane jest integracyjne ognisko.

data utworzenia: 2015-01-21