Wigilia w Eufeminowie

Prężnie działające Koło Gospodyń Wiesjkich z Eufeminowa juz po raz czwarty zorganizowało wigilię dla lokalnej społeczności. Wśród gości byli obecni przedstawiciele Gminy Brzeziny Pani Barbara Hojnacka - Wójt Gminy Brzeziny oraz Pan Marek Kolasa - Przewodniczący Rady Gminy Brzeziny, a także księża z parafii w Bedoniu - proboszcz Włodzimierz Kujawin, wikariusz Mikołaj Chorzyński oraz lokalna społeczność.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęło sie od wspólnej modlitwy, po której Wójt Barbara Hojnacka oraz przewodnicząca KGW Eufeminów i zarazem radna Regina Frankowska przekazały uczestnikom życzenia z okazji zbliżających się Świąt. W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób, które w świątecznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem i wzajemnymi życzeniami zasiadło do wigilijnej kolacji i wspólnego kolędowania.

data utworzenia: 2014-12-30