ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NA TERENIE GMINY BRZEZINY

Wójt Gminy Brzeziny informuje, że w dniach 24-28 listopada 2014 r.  na terenie całej gminy odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych.

Zbiórka zostanie przeprowadzona we wskazanych dniach, po uprzednim wystawieniu odpadów wielkogabarytowych przed posesję - przy drodze publicznej.

Do 21 listopada br. zainteresowani mieszkańcy powinni zgłosić rodzaj oraz ilość odpadów do odebrania telefonicznie pod numerem (46) 830 35 25(46) 830 35 25 lub osobiście w biurze TONSMEIER CENTRUM w Łowiczu przy ul. Armii Krajowej 49.

Firma Tonsmeier Centrum Sp. z o.o., która przeprowadzi zbiórkę będzie odbierać odpady wyłącznie z posesji, których właściciele dokonali zgłoszenia i zostali wpisani na listę punktów odbioru.

Odpady należy wystawić o godzinie 7:00 rano w dniu 24.11.2014 r.

W trakcie zbiórki odbierane będą następujące odpady:

- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;

- sprzęt AGD (lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, żelazka, odkurzacze, lokówki itp.);

- sprzęt RTV (telewizory, radia, magnetowidy itp.)

- sprzęt komputerowy (komputery, monitory, drukarki, skanery itp.);

- baterie i akumulatory od samochodów osobowych;

- odpady wielkogabarytowe (meble, dywany, wykładziny itp.);

- opony od samochodów osobowych, motocykli, rowerów (nie należy wystawiać opon od samochodów ciężarowych oraz ciągników i maszyn rolniczych).

data utworzenia: 2014-11-17