Rozbudowa rozproszonego systemu oczyszczania ścieków w Gminie Brzeziny

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brzeziny

Uprzejmie informujemy, iż Gmina Brzeziny otrzymała informację o przyznanej pomocy dla operacji „Rozbudowa rozproszonego systemu oczyszczania ścieków w Gminie Brzeziny” w ramach działania 321 - „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Potwierdzenie uzyskania dofinansowania - naszego wspólnego zadania inwestycyjnego, które w znacznym stopniu wpłynie na poprawę stanu środowiska naturalnego - budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na nieruchomościach mieszkańców gminy - pozwala na bezzwłoczne rozpoczęcie procedury udzielenia zamówienia publicznego, która wyłoni wykonawcę tegoż zadania.

Właściciele nieruchomości, którzy zadeklarowali udział w tym zadaniu winni do dnia - 30 września 2014 r. wnieść wkład własny w finansowanie, określony w umowie zawartej z Gminą Brzeziny.

O wynikach postępowania, które wyłoni wykonawcę zadania oraz terminach rozpoczęcia robót w obrębie Państwa nieruchomości będziemy na bieżąco informować.

Wójt Gminy Brzeziny

Barbara Hojnacka