Odbór odpadów komunalnych

Gmina Brzeziny informuje, że w związku ze zmianą firmy świadczącej usługi odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeziny, harmonogram terminu wywozów będzie dostępny na stronie internetowej w zakładce - gospodarka odpadami oraz bezpośrednio w Urzędzie Gminy od dnia 9 lipca 2014 r.

Do  14 lipca br. nie będą odbierane odpady od mieszkańców gminy. Odpady należy gromadzić dalej w dotychczasowych pojemnikach oraz dodatkowych workach. Odbiór i wywóz odpadów nastąpi niezwłocznie po zatwierdzeniu harmonogramu odbioru utworzonego przez firmę TONSMEIER Centrum Sp. z o.o. świadczącą usługi odbioru.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Brzeziny