Przetargi na świetlice i drogi

Rozpoczynają się przetargi inwestycyjne w gminie Brzeziny. Już został ogłoszony przetarg na przebudowę drogi w Paprotni, a w kolejce czekają przetargi na inwestycje drogowe w Dąbrówce Małej i Adamowie oraz modernizacje świetlic wiejskich w Gałkówku-Kolonii i Przecławiu.

Inwestycja w Paprotni obejmuje położenie nowej nakładki asfaltowej na obecnej nawierzchni oraz wykonanie poboczy na odcinku 836 metrów. W Dąbrówce Małej nakładka asfaltowa zostanie położona na odcinku 990 metrów. Tu także będą wykonane pobocza. W Adamowie natomiast nakładka i pobocza zostaną wykonane na długości 780 metrów. W budynku OSP w Gałkówku-Kolonii, gdzie znajduje się świetlica wiejska, nastąpi wymiana połaci dachowej nad garażami OSP, biblioteką i jedną z sal. Ta część obiektu zostanie także docieplona.
W Przecławiu zostanie natomiast dobudowane zaplecze gastronomiczne, cały obiekt będzie docieplony, a także nastąpi wymiana połaci dachowej.

data utworzenia: 2014-04-03