Dni Otwarte w Przecławiu

20 marca Gimnazjum Gminy Brzeziny z siedzibą w Przecławiu otworzylo swoje podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców.

Tego dnia szkoła prezentowała to co ma najlepszego w ramach bazy lokalowej, posiadanych środkow dydaktycznych oraz wyposażenia sal lekcyjnych. Choć bowiem pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci z gminy Brzeziny, to szkoła otwarta jest także na uczniów z innych gmin. Deklaracje
można składać do 31 marca do godziny 13. A jak mówili nauczyciele z Przecławia w czasie prezentacji, ich szkoła oferuje: nowoczesne metody nauczania, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, życzliwych i zawsze chętnych do pomocy nauczycieli, multimedialne pracownie w klasach, nowoczesną pracownię komputerową, internetowe centrum informacji multimedialnej w bibliotece szkolnej, salę gimnastyczną, boiska szkolne do piłki nożnej i siatkowej oraz oczywiście tablet dla każdego ucznia do wykorzystania w czasie zajęć lekcyjnych.

przeclaw_01_800      przeclaw_02_800

przeclaw_03_800      przeclaw_06_800