Dni Otwarte w Gałkówku-Kolonii

Szkoła Podstawowa w Gałkówku-Kolonii 21 marca zaprosiła rodziców z dziećmi na Dni Otwarte. Byla to doskonala okazja do zapoznania się z ofertą szkoły. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali wiele niespodzianek dla gości. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach edukacyjnych, zręcznościowych i manualnych. Chwile relaksu i odpoczynku czekały na gości podczas przygotowanego przez kl. VI poczęstunku. Rodzice zwiedzali sale lekcyjne, rozmawiali z nauczycielami, dyrekcją szkoły, logopedą i bibliotekarzem. W ramach Dnia Otwartego uczniowie przygotowali przedstawienie prezentujące najsłynniejsze postaci kultury, nauki i polityki angielskiej. Można było wiele się dowiedzieć o geografii, zwyczajach,zabytkach i znanych miejscach Wielkiej Brytanii.

Po przedstawieniu uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście poznali mistrza angielskich słówek - Nikolę Fic z kl. II. Kolejne miejsca zajęli: Karolina Wosińska kl. IV, Michał Smyka kl. II, Bartłomiej Polit kl. II, Sandra Kuleta kl. V.

Dni Otwarte w Szkole Podstawowej w Gałkówku-Kolonii na stałe mają już zagościć w kalendarzu placówki, a dzięki nim szkoła ma pokazać, że jest bezpieczna dla uczniów. Organizatorzy mają nadzieję, że spotkanie ułatwiło rodzicom podjęcie tak ważnej decyzji, jaką jest wybór przyszłej szkoły ich dziecka.

data utworzenia: 2014-03-20