Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Szanowni Państwo !

Zgodnie z oczekiwaniami naszych mieszkańców, firma REMONDIS ponownie organizuje w dniach 12 - 15 maja br. objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon według załączonego harmonogramu. Harmonogram zamieszczony jest również na stronie internetowej www.gminabrzeziny.pl oraz na tablicach informacyjnych u sołtysów i siedzibie Urzędu Gminy.

Firma REMONDIS prosi o przygotowanie odpadów przed posesjami w wyznaczonym dla danego rejonu dniu - od godziny 600.

pobierz plik >>>  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Ponadto Wójt Gminy Brzeziny uprzejmie przypomina, że należność wynikającą ze złożonej deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi przypadającą za I kwartał 2014 r. należy wpłacić:

do 10 kwietnia 2014r.

poprzez dokonanie przelewu na wyodrębniony rachunek bankowy:

BS Andrespol Oddział Brzeziny:

43 8781 0006 0042 9377 2000 0490

w tytule przelewu: opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi za ….. kwartał ……. roku

lub w kasie Urzędu Gminy, ul. Sienkiewicza 16A, 95-060 Brzeziny

(kasa czynna od poniedziałku do piątku: 800-1300).

W przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć korektę  deklaracji w terminie 14 dni od dnia nastąpienia zmiany.

data utworzenia: 2014-04-07