XXXIX Sesja Rady Gminy Brzeziny

Porzqdek obrad XXXIX sesji Rady Gminy Brzeziny, która odbyła się 11 lutego, zawierał dziewięć uchwał. Przedstawiony został także projekt studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Brzeziny oraz sprawozdanie wójt Barbary Hojnackiej o działaniach podejmowanych między sesjami.

Wśród podjętych decyzji znalazły się m.in. uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Brzeziny na 2014 rok, w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Brzeziny na rok 2014, w sprawie w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Brzeziny na 2014 rok, w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Brzeziny do realizacji projektu pt. "Przedszkolaki Dumą Gminy Brzeziny" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Adamowie, Bielankach, Dąbrówce Małej i Eufeminowie.

data utworzenia: 2014-02-13