Choinka w Przecławiu

W tym roku po raz pierwszy na styczeń zaplanowano dwa duże spotkania w Przecławiu - spotkanie noworoczne, które odbyło się 6 stycznia oraz choinkę dla dzieci, która miała miejsce w minioną sobotę. Organizatorem choinki była jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, a stawilo się na nią liczne grono dzieci nie tylko z Przecławia, ale także z Bronowic, Helenówki, Strzemboszewic i Brzezin. Przygotowano dla nich smakowity poczęstunek oraz wspaniałą zabawę. Oczywiście, nie zabrakło św. Mikołaja, który przyniósł ze sobą aż 65 paczek z prezentami.

data utworzenia: 2014-01-30