Choinka w ,,Bajce"

W minionym tygodniu w świetlicy "Bajka" w Witkowicach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci, zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz OSP w Witkowicach. Zabawa choinkowa to już tradycja tej wsi, która od wielu lat gromadzi najmłodszych nie tylko z Witkowic, ale także z okolic. W tym roku przybyło blisko pięćdziesięcioro dzieci, począwszy od rocznych maluchów, do nastoletniej młodzieży. Niektóre z dzieci bawiły się w strojach karnawałowych, a wszystko zaczęło się od tańców i dyskotekowych świateł. Na parkiet ze swoimi pociechami wyszli także rodzice. Nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz smakowitego poczęstunku przygotowanego przez gospodynie z Witkowic. Największą frajdę sprawił jednak wszystkim Święty Mikołaj ze Śnieżynką, przynosząc worek pełen prezentów. Każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, wszak to był niezwykły gość w tym niezwykłym dniu.

data utworzenia: 2014-01-23