Przydomowe oczyszczalnie ścieków - inwestycje z szansą na dofinansowanie

W związku z planowanym pozyskaniem dofinansowania ze środków zewnętrznych na zadanie związane z zakupem i montażem instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków bytowych, Wójt Gminy Brzeziny informuje, że Gmina Brzeziny przyjmuje wnioski mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie pod nazwą: „Przydomowe oczyszczanie ścieków w Gminie Brzeziny”.

Inwestycją mogą zostać objęte nieruchomości, posesje już zamieszkałe.

Bliższych informacji można uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Brzeziny z siedzibą w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16A pok. 1.07 lub pod numerem tel. 46 874-23-66.

Z uwagi na krótki czasookres aplikacji środków - nabór Państwa wniosków deklaracyjnych będzie trwał do dnia 10 lutego 2014 roku.

Zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu.

data utworzenia: 2014-02-03