ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, ZUŻYTYCH OPON

Szanowni Państwo!

Zgodnie z oczekiwaniami firma Remondis organizuje na terenie naszej gminy objazdową zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon. Odbiór odpadów nastąpi według przedstawionego niżej harmonogramu  zamieszczonego również  na tablicach informacyjnych przy posesjach sołtysów i w siedzibie Urzędu Gminy.

Firma Remondis prosi o przygotowanie odpadów przed posesjami w wyznaczonym dla danego rejonu dniu - od godziny 7.00.

pobierz plik - harmonogram odbioru odpadów

data utworzenia: 2013-10-21