UWAGA!!! - DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH DLA MIEJSCOWOŚCI BIELANKI, DĄBRÓWKA MAŁA, HENRYKÓW, JABŁONÓW, MARIANÓW KOLACKI, PIEŃKI HENRYKOWSKIE, POĆWIARDÓWKA, SYBERIA, SZYMANISZKI, ŻABIENIEC, MICHAŁÓW, ROZWORZYN

W związku z faktem nieodebrania przez firmę REMONDIS odpadów segregowanych "suchych" w dniu 18 lipca br. wyznacza się dodatkowy termin wywozu w/w rodzaju odpadów na dzień 20 lipca br. tj. sobota od godz. 6.00 rano.

Za zaistniałą sytuację i niedogodności z nią związane firma wywozowa serdecznie przeprasza mieszkańców i prosi o wyrozumiałość.

data utworzenia: 2013-07-19