Komunikat firmy REMONDIS

remondis_-_logo_584

Remondis Sp. z o.o. – główny wykonawca usługi odbioru odpadów z zabudowań miasta i gminy Brzeziny, tą drogą pragnie przeprosić wszystkich mieszkańców, którzy w jakikolwiek sposób odczuli niedogodności związane z wprowadzeniem w życie nowego sytemu gospodarowania odpadami.

Ujednolicenie w krótkim czasie zasad i nowych rozwiązań logistycznych na terenie zamieszkałym łącznie przez ok. 18.5 tysiąca osób jest trudnym zadaniem, wymagającym wielu zmian organizacyjnych.

Posiadamy odpowiedni potencjał do wprowadzenia ich w życie w niezbędnym do tego czasie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej unormować sytuację.

Zarząd Remondis

data utworzenia: 2013-07-18