HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW NA TERENIE GMINY BRZEZINY

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brzeziny.

Z przyczyn techniczno-organizacyjnych firma Remondis Sp. z o.o. tymczasowo dostarcza do gospodarstw domowych dodatkowe worki na odpady segregowane. Z informacji jakie otrzymaliśmy docelowo dla potrzeb tych gospodarstw w najbliższym możliwym terminie zostaną bezpłatnie dowiezione pojemniki stałe, właściwe dla rodzaju segregowanych odpadów. Użytkowane dotychczas pojemniki, stanowiące własność firmy Remondis pozostają w dyspozycji gospodarstw dla potrzeb dalszej ich eksploatacji zgodnie z zadeklarowanym sposobem zagospodarowania odpadów.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wywozu odpadów  z terenu naszej gminy obowiązujący od dnia 1 lipca 2013 r.

Rejon - Dąbrówka Duża, Tadzin, Janinów, Buczek, Grzmiąca

Rejon - Bielanki, Dąbrówka Mała, Henryków, Jabłonów, Marianów Kołacki, Pieńki Henrykowskie, Poćwiardówka, Syberia, Szymaniszki, Żabieniec

Rejon - Adamów, Eufeminów, Gałkówek Kolonia, Helenów, Ignaców, Małczew, Strzemboszewice, Witkowice, Jordanów

Rejon - Bogdanka, Bronowice, Gaj, Helenówka, Kędziorki, Przanówka, Michałów, Rozworzyn, Rochna, Sadowa, Stare Koluszki, Ścibiorów, Tworzyjanki, Zalesie, Przecław

Rejon - Jaroszki, Teodorów, Polik

Rejon - Paprotnia

Dodatkowo poza zamieszczonym harmonogramem w dniu 3 lipca br. zostaną odebrane zgromadzone odpady z gospodarstw domowych miejscowości Paprotnia.

data utworzenia: 2013-07-01