SPOSÓB SEGREGACJI W NOWYM SYSTEMIE GOSPODARKI ODPADAMI

Szanowni Mieszkańcy Gminy Brzeziny

W związku z licznie pojawiajacymi się pytaniami, co do sposobu segregacji i odbioru odpadów stałych po dniu 1 lipca br. informujemy i wyjaśniamy, co nastepuje. Podmiotem wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego, uprawnionym do świadczenia usług odbioru odpadów jest firma Remondis. Pojemniki do selektywnej zbiórki zostaną nieodpłatnie dostarczone przez firmę dla każdego gospodarstwa domowego do dnia 30 czerwca br.

Poniżej przedstawiamy sposób segregacji powstających odpadów komunalnych.

pobierz/drukuj plik - segregacja odpadów

W stosunku do osób, które dotychczas nie złożyły deklaracji o wysokości oplaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi apelujemy o niezwloczne dopełnienie obowiązku bezpośrednio w siedzibie Urzędu Gminy.

Wójt

Gminy Brzeziny