Wnioski azbestowe do 31 marca

Tylko do 31 marca w Urzędzie Gminy Brzeziny można składać wnioski o dofinansowanie demontażu i utylizacji wyrobów zawierających azbest w 2013 roku. Gmina stara się bowiem o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na ten cel.
Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem
nowych pokryć dachowych. Osoba ubiegająca się o wsparcie musi posiadać także tytuł prawny do nieruchomości. Zainteresowane osoby powinny złożyć stosowny wniosek w Urzędzie Gminy Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16A. Jego wzór dostępny jest na stronie internetowej www.gminabrzeziny.pl, w Urzędzie Gminy Brzeziny – pok. 1.13 w godzinach pracy urzędu, a także u sołtysów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 46 874-32-79.

W 2012 roku podobne dofinansowanie objęło 25 nieruchomości, a w sumie na terenie gminy Brzeziny zostało zinwentaryzowanych 940 takich budynków zawierających 2 mln 438 tys. 817 kg wyrobów azbestowych.

data utworzenia: 2013-03-13