Ankieta - Strategia Rozwoju Gminy Brzeziny na lata 2017-2023

Szanowni Państwo!

W związku z prowadzonymi pracami nad „Strategią Rozwoju Gminy Brzeziny na lata 2017-2023” zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, mającej na celu zapoznanie się z opinią mieszkańców gminy dotyczącą mocnych i słabych stron, szans oraz zagrożeń związanych z jej rozwojem. Licząc na współpracę zapewniam jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki zostaną przedstawione w formie zbiorczego opracowania. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego planu strategicznego na lata 2017-2023, a przekazane uwagi i sugestie stanowić będą odzwierciedlenie aktualnych rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz wizji rozwoju gminy Brzeziny w perspektywie najbliższy lat.

WÓJT  GMINY Brzeziny
Barbara Hojnacka