Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Brzeziny

Wójt Gminy Brzeziny informuje, że w dniach 08-12 maja 2017 r.  na terenie całej gminy odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Zbiórka zostanie przeprowadzona we wskazanych dniach poprzez wystawienie odpadów wielkogabarytowych przed posesję przy drodze publicznej.

Do dnia 5 maja br. zainteresowani mieszkańcy powinni zgłosić rodzaj oraz ilość odpadów do odebrania telefonicznie pod numerem  (46) 830 35 25 lub osobiście w biurze TONSMEIER CENTRUM w Łowiczu na ul. Armii Krajowej 49. Zgłoszeń można również dokonywać osobiście w Urzędzie Gminy Brzeziny ul. Sienkiewicza 16 A  lub pod numerem  telefonu (46) 874-32-29.

Firma Tonsmeier Centrum Sp. z o.o., która przeprowadzi zbiórkę będzie odbierać odpady wyłącznie z posesji, których właściciele dokonali zgłoszenia i zostali wpisani na listę.

Odpady należy wystawić o godzinie 7:00 rano w dniu odbioru dla danej miejscowości.

Lp.

Data odbioru odpadów

Miejscowości z terenu gminy Brzeziny, z których będą odbierane odpady

1.