Bezpłatna zbiórka folii porolniczych

Gmina Brzeziny informuje, iż w pierwszej połowie października br. przeprowadzona zostanie bezpłatna zbiórka wszelkich folii porolniczych.

Zbierane będą:

• folie po sianokiszonce;

• folie po kiszonce;

• folie tunelowe;

• worki po nawozach;

• worki typu bigbag;

• sznurki.

Wyżej wymienione folie będą odbierane bezpośrednio z gospodarstw domowych.

Wymaganym warunkiem jest możliwość dojazdu samochodu ciężarowego do miejsca składowania odpadów foliowych.

Odbiór odpadów zostanie potwierdzony wystawionym pokwitowaniem.

W przypadku odbioru odpadów od podmiotów gospodarczych wystawiona zostanie karta przekazania odpadów (KPO).

Zbiórkę przeprowadzi firma SO-MASZ z Łasku, która posiada stosowne zezwolenia na zbiórkę i transport odpadów na terenie województwa łódzkiego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z tutejszym Urzędem do dnia 30 września 2016 r. w celu wpisania się na listę osób chętnych oraz uzyskania szczegółowej informacji o terminie zbiórki.

Telefon kontaktowy (46) 874-36-99 lub (46) 874-32-29.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego pozbycia się zgromadzonych odpadów foliowych.

data utworzenia: 2016-09-13