Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Brzeziny

Wójt Gminy Brzeziny informuje, iż w dniach 11-13 maja 2016r.  na terenie całej gminy odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Zbiórka zostanie przeprowadzona we wskazanych dniach po wcześniejszym wystawieniu odpadów wielkogabarytowych przed posesję przy drodze publicznej.

Do dnia 9 maja br. zainteresowani mieszkańcy powinni zgłosić rodzaj oraz ilość odpadów do odebrania, telefonicznie pod numerem tel. 46 830-35-25 46 830-35-lub osobiście w biurze Tonsmeier Centrum w Łowiczu przy ul. Armii Krajowej 49.

Firma Tonsmeier Centrum Sp. z o.o., która przeprowadzi zbiórkę będzie odbierać odpady wyłącznie z posesji, których właściciele dokonali zgłoszenia i zostali wpisani na listę punktów odbioru.

Odpady należy wystawić o godzinie 7:00 rano w dniu 11 maja 2016 r.

W trakcie zbiórki odbierane będą następujące odpady:

1. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny:

- sprzęt AGD (lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, żelazka, odkurzacze, lokówki itp.),

- sprzęt RTV (telewizory, radia, magnetowidy itp.),

- sprzęt komputerowy (komputery, monitory, drukarki, skanery itp.),

2. baterie i akumulatory od samochodów osobowych;

3. odpady wielkogabarytowe: meble, dywany, wykładziny itp.;

4. opony od samochodów osobowych, motocykli, rowerów

(nie należy wystawiać opon od samochodów ciężarowych oraz ciągników i maszyn rolniczych).

data utworzenia: 2016-04-18