APEL WÓJTA GMINY BRZEZINY

DRODZY MIESZKAŃCY !!!

W związku z trwającą od kilku dni falą upałów i znacznym stopniem zużycia wody pobieranej z sieci publicznej, w celu uniknięcia przerw w dostawie lub spadku ciśnienia w sieci wodociągowej na terenie gminy Brzeziny,

apelujemy o umiarkowane wykorzystywanie wody pitnej do celów innych,

niż socjalno-bytowe.

Wszystkich użytkowników gminnej sieci wodociągowej prosimy o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pitną do celów gospodarczych tj. podlewania ogródków, upraw i trawników, mycia pojazdów itp.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość wobec być może przejściowo zaistniałych warunków pogodowych i związanych z nimi potencjalnych przerw lub chwilowych utrudnień w dostawie wody.

Wójt Gminy Brzeziny

/-/ Barbara Hojnacka