Turniej w Gałkówku Kolonii

Niesprzyjająca pogoda nie przeszko­dziła w rozegraniu międzyszkolnego turnieju mini siatkówki na placu Szko­ły Podstawowej w Gałkówku-Kolonii.

Do zawodów przystąpiły drużyny reprezentujące wszystkie trzy szkoły podstawowe z gminy Brzeziny. Obok gospodarzy w turnieju zagrały więc reprezentacje szkół podstawowych w Bogdance i Dąbrówce Dużej. Turniej, który zakończył się zwycięstwem dru­żyny z Gałkówka-Kolonii, był sporto­wym pożegnaniem szóstoklasistów ze szkołą podstawową.

Zawody, oprócz rywalizacji sportowej, miały na celu także integrację uczniów klas szó­stych, którzy już we wrześniu spo­tkają się w Gimnazjum w Przecławiu.

data utworzenia: 2015-06-25