Dzień Matki i Ojca w Witkowicach

Po rodzinnym Dniu Dziecka swoje święto w Witkowicach obchodziły matki i ojco­wie. Wspólne spotkanie z tej okazji odby­ło się w dniu 20 czerwca br.

Do świetlicy OSP tego dnia przybyło blisko 30 osób - matek i ojców. Otwie­rając uroczystość, okolicznościowe życzenia przekazała im obecna przewod­nicząca KGW Witkowice Mirosława Szymańska. Miłą chwilą była też recytacja „Wiersza o matce" autorstwa byłej przewodniczącej KGW Jadwigi Pawlak.

Na uroczystym spotkaniu oczywiście nie zabrakło smakowitego poczęstunku, m.in. licznych wypieków, a także tańców. Było to pierwsze wspólne Świę­to Matki i Ojca przygotowane przez KGW Witkowice, gdyż dotąd tradycyjnie organizowany był tylko Dzień Matki. W miejscowej świetlicy odbywają się tak­że m.in. spotkania z okazji Dnia Kobiet, wspomnianego Dnia Dziecka oraz Wigi­lia i zabawa choinkowa w okresie świąt Bożego Narodzenia.

data utworzenia: 2015-06-25