Dzień Dziecka w Witkowicach

Co roku wielkim wydarzeniem dla najmłod­szych mieszkańców Witkowie i okolic jest Dzień Dziecka organizowany przez lokal-Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Straż Pożarną.

W tym roku we wspólnej zabawie wzię­ło udział około 50 dzieci, a atrakcji nie zabrakło. Odbyło się wiele konkursów rodzin­nych, m.in. przeciąganie liny, malowanie twarzy, watę cukrową można było jeść bez ograniczeń i wspólnie upiec kiełbaski na ognisku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także podniebne podróże na podnośni­ku, którego użyczył Tomasz Kobus. W orga­nizację imprezy czynnie włączył się również Urząd Gminy Brzeziny, sponsorując poczę­stunek oraz nagrody konkursowe. Zabawa trwała przez wiele godzin aż do wieczora.

Dzieci z pewnością niecierpliwie będą czekały kolejnego Dnia Dziecka w Witkowicach. Na koniec roku strażacy i gospodynie przewidzieli jeszcze dla nich zabawę choinkową.

data utworzenia: 2015-06-18