Droga do Polika już w lipcu

Rozstrzygnięto przetarg na prze­budowę gminnej drogi asfaltowej do miejsco­wości Polik. Wygrała firma, która wykona prace za kwotę brutto 363, 000,00 zł i zapewni 120 miesięcy gwa­rancji. Roboty obejmą odcinek około 1200 metrów od skrzyżowania z dro­gą krajową E72, aż do wjazdu do Polika. Jezdnia będzie poszerzona do 5 metrów, zostaną również wykona­ne 50-centymetrowe pobocza z każ­dej strony. Nastąpi też odmulenie ro­wów. Prace mają się zakończyć do 6 lipca br.

data utworzenia: 2015-04-22