Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Brzeziny

Wójt Gminy Brzeziny informuje, iż w dniach 13 - 15 maja 2015 r. na terenie całej gminy odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Zbiórka zostanie przeprowadzona we wskazanych dniach poprzez wystawienie odpadów wielkogabarytowych przed posesję przy drodze publicznej.

Do dnia 8 maja zainteresowani mieszkańcy powinni zgłosić rodzaj oraz ilość odpadów do odebrania telefonicznie pod nu­merem telefonów(46) 830 35 25(46) 830 35 25 lub 46 874-32-29.

Firma Tonsmeier Centrum Sp. z o.o., która przeprowadzi zbiórkę będzie odbierać odpady wyłącznie z posesji, których właściciele dokonali zgłoszenia i zostali wpisani na listę.

Odpady należy wystawić o godzinie 7:00 rano w dniu 13 maja 2015 r.

W trakcie zbiórki odbierane będą następujące odpady:

1. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny:

sprzęt AGD: lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, żelazka, odkurzacze, lokówki itp.

sprzęt RTV: telewizory, radia, magnetowidy itp.

sprzęt komputerowy: komputery, monitory, drukarki, skanery itp. i

baterie i akumulatory od samochodów osobowych.

2. odpady wielkogabarytowe: meble, dywany, wykładziny itp.

3. opony - od samochodów osobowych, motocykli, rowerów (nie należy wystawiać opon od samochodów ciężarowych oraz ciągników i maszyn rolniczych).

data utworzenia: 2015-04-15