Wielkanocne symbole - laureaci

Rozstrzygnięto konkurs „Wielkanocne symbole" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dąbrówce Dużej. Łącznie przesłano 39 prac plastycznych przedstawiających m.in.: zajączki, palmy, baranki, koszyczki oraz różnorodnie zdo­bione jajka.

Jury w składzie: Anna Gorzka - prze­wodnicząca, Elżbieta Ołubek i Paweł Zybała wybrało spośród nadesłanych prac te najciekawsze. Laureatami w grupie wie­kowej 7-9 lat zostali: Maja Łukasik - SP w Dąbrówce Dużej, Dawid Sopata - SP w Gałkówku Kol., Kamil Matusiak - SP w Bogdance. W grupie 10-13 lat: Andrzej Adamski - SP w Bogdance, Agata Kle-paczka - SP w Bogdance, Patryk Kubic­ki - SP w Dąbrówce Dużej, Aleksandra Zalewska - SP w Dąbrówce Dużej, Zu­zanna Polit - SP w Gałkówku Kol, Karol Sokołowski - SP w Gałkówku Kol. Wszy­scy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz słodycze.

data utworzenia: 2015-04-15