Dni otwarte w Gałkówku-Kolonii

20 marca 2015 po raz kolejny Szko­ła Podstawowa w Gałkówku-Kolonii otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Goście tuż po przekroczeniu pro­gu szkoły byli witani przez samorząd uczniowski i otrzymywali słodki upo­minek. Następnie mogli obejrzeć m.in. sale lekcyjne, bibliotekę, pracownię komputerową oraz gabinet logopedy i pe­dagoga. Rodzice rozmawiali z nauczycie­lami, oglądali ciekawe ekspozycje prac uczniowskich. Na dzieci czekało też wiele atrakcji: pokazy baniek mydlanych, wy­stępy szczudlarza, malowanie twarzy, mo­delowanie balonów i słodka niespodzian­ka w postaci waty cukrowej dla każdego malucha.

data utworzenia: 2015-03-24