Gimnazjaliści z Przecławia w Atlas Arenie

Grupa 32 uczniów z Gimnazjum w Przecła­wiu wraz z nauczycielami kibicowała zespołowi PGE Skra Bełchatów - najlepszej w kraju dru­żynie siatkarskiej, która pokonała w dwumeczu Sir Safety Perugia i awansowała do Finał Four Ligi Mistrzów. Mecz odbył się 11 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Większość gimnazja­listów po raz pierwszy miała okazję zasiąść na trybunach tego ogromnego obiektu i obejrzeć grę tak utytułowanych drużyn, co do tej pory możliwe było tylko za pośrednictwem telewizji. Wspólny wyjazd na mecz okazał się sukcesem, nie tylko ze względu na niezwykłą atmosferę i awans Polaków, lecz także bardzo cenne auto­grafy, jakie uczniom z Przecławia tego wieczoru udało się zdobyć.

data utworzenia: 2015-03-24