Nowa droga do Polika

Wkrótce rozpocznie się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie robót budowlanych przebudowy drogi gminnej do miejscowości Polik od strony drogi krajowej E72. Inwestycja dotyczyć będzie odcinka długości około 1100 metrów.

Zadanie obejmuje obustronne poszerzenie obecnej jezdni o 45 cm oraz wykonanie z każdej strony pobocza o szereokości 50 cm. Zgodnie z projektem, nowa jezdnia będzie miała szerokość 5 metrów z dodatkiem metra poboczy łącznie. Przebudowa obejmuje także skrzyżowanie przy wjeździe do Polika. Pracę mają się rozpocząć już w maju bieżącego roku.

data utworzenia: 2015-03-18