Trwa nabór do grup przedszkolnych

Trwa nabór do punktów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Dąbrówce Dużej, Gałkówku-Kolonii i Bogdance. Wnioski można składać do 31 marca.

Pierwszeństwo mają dzieci, które w tym roku kalendarzowym kończą 4 lub 5 lat. Dzieci trzyletnie będą przyjmowane natomiast w miarę wolnych miejsc. Pierwszeństwo mają też dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły. W postępowaniu kwalifikacyjnym będą brane pod uwagę takie kryteria jak: wielodzietność rodziny, niepełnosprawność kandydata, rodzeństwa lub rodziców, samotne wychowanie dziecka pieczą zastępczą. Wpływ na wynik reklrutacji moze mieć też aktywność zawodowa rodziców, mozliwość zapewnienia innych form opieki czy uczęszczanie starszego rodzeństwa do punktu przedszkolengo lub szkoły.

data utworzenia: 2015-03-18