Laureaci konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"

28 lutego odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". W kategorii gminnych szkół podstawowych pierwsze miejsce wywalczył Karol Sokołowski ze Szkoły Podstawowej w Gałkówku-Kolonii, drugie zajął także uczeń z Gałkówka-Kolonii - Piotr Sokołowski, a trzecie Daria Skwarczyńska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Dużej.

6 marca odbył się etap powiatowy tego konkursu, w którym udział wzięli także gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - łącznie około 50 młodych ludzi z terenu powiatu. Tu sukcesem może się pochwalić Piotr Sokołow­ski - uczeń Szkoły Podstawowej w Gałkówku-Kolonii, który w kategorii szkół podstawowych zajął II miejsce, awansując tym samym do etapu wojewódzkiego konkursu.

data utworzenia: 2015-03-11