Konkurs na symbol wielkanocny

Już po raz drugi Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrówce Dużej organizuje konkurs na „Symbol Wielkanocny” wykonany w dowolnej technice, lecz w formie przestrzennej.  Jak już we wcześniejszym numerze BIS-u wspominano konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży z gmin powiatu brzezińskiego. Przewidziano trzy kategorie wiekowe: 7-9 lat, 10-13 lat oraz 14-16 lat. W każdej z kategorii placówka zgłaszająca uczestników może przesłać maksymalnie 3 prace. Dla wszystkich autorów prac przewidziano dyplomy i słodycze, a dla zwycięzców nagrody. Termin zgłaszania prac mija 23 marca, a wystawa pokonkursowa planowana jest w filii biblioteki w Bogdance.

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrówce Dużej planuje jeszcze konkurs czytelniczy oraz na kartkę bożonarodzeniową.

data utworzenia: 2015-02-25