Gimnazajaliści z Przecławia na zielonej szkole

Grupa uczniów z Gimnazjum w Przecławiu weźmie udział w programie edukacyjnym „Misja Przyroda”.  Jego uczestnicy wyjadą na 5-dniowe zajęcia terenowe do wybranego parku narodowego. Młodzież wcieli się tam w rolę badaczy – odkrywców i będzie poznawać walory przyrodnicze regionu. Na zakończenie projektu uczniowie wezmą udział w międzyszkolnym konkursie.

Jak informują nauczyciele Gimnazjum w Przecławiu, wszelkie koszty związane z wyjazdem, pobytem, wyżywieniem oraz zajęciami nie obciążą ani budżetu samorządu gminnego, ani rodziców uczniów. W całości wszystkie koszty zostaną pokryte przez organizatora projektu, czyli Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

data utworzenia: 2015-02-25