Ferie na basenie

W dniach od 2 do 15 lutego br. dzieci uczęszczające do szkół na terenie Gminy Brzeziny miały okazje korzystać z bezpłatnych 90 – minutowych wejść na brzezińską pływalnię. Koszty całkowicie pokrywała gmina Brzeziny.

Przez okres ferii uczniowie  łącznie odwiedzili basen 214 razy. Najczęściej korzystającymi dziećmi byli uczniowie ze szkół w Dąbrówce Dużej oraz Gałkówka-Kolonii. „To było spędzanie wolnego czasu w interesujący sposób” – oceniła Klaudia i Angelika uczennice klasy VI SP w Dąbrowce Dużej. „Każdego roku ta forma zajęć budzi wielkie zainteresowanie i rodzice pytają już o taką możliwość dużo wcześniej” – informuje podinspektor Marzena Żurawska z Urzędu Gminy Brzeziny. Gmina od roku 2013 dofinansowuje wejścia na basen zarówno w zimowe ferie, jak i podczas wakacji.

data utworzenia: 2015-02-18