Karnawał w Szkole Podstawowej w Bogdance

W Szkole Podstawowej w Bogdance 30 stycznia odbył się bal karnawałowy. Uczestnikami byli wszyscy uczniowie, nie zabrakło też przedszkolaków. W czasie, gdy dzieci przedszkolne oglądały bajki Kubuś Puchatek i o dinozaurach, uczniowie klas starszych brali udział w konkursie matematycznym pt. „Jeden z dziesięciu”. Następnie wszyscy uczniowie spotkali się na balu w sali gimnastycznej, gdzie odbywały się tańce. Najpopularniejszymi postaciami, w które strojnie wcielały się dzieci to m.in. księżniczki, piraci, policjanci oraz czarnoksiężnicy. Komitet Rodzicielski ufundował wszystkim uczestnikom słodki poczęstunek, pizzę oraz soki.

data utworzenia: 2015-02-04