Święta w Adamowie

W dniu 17 stycznia w świetlicy środowiskowej w Małczewie odbyło się spotkanie opłatkowo - noworoczne zorganizowane przez KGW Adamów. Oprócz mieszkańców wsi wśród gości przybyłych byli m.in. Wójt Barbara Hojnacka, ks. dziekan Bogumił Walczak oraz radna Regina Frankowska. Z okazji minionych Świąt, Święty Mikołaj przyniósł 29 paczek dla zgromadzonych dzieci. Na stołach oprócz postnych potraw mogliśmy znaleźć też "grzeszne" mięsne pyszności. Już po raz trzeci KGW Adamów zorganizowało spotkanie opłatkowe, które dla mieszkańców stają się powoli miłą tradycją.

data utworzenia: 2015-01-21